Tęsknię za tobą- Harlan Coben

17 lutego 2015


‘’Uważaj na ludzi, których miejsce jest w przeszłości. Nie wpuszczaj ich z powrotem do swojego życia.’’ 

Czy główna bohaterka posłucha się tej rady….

Wnikanie w to, co działo się w przeszłości może dać zaskakujące rezultaty. Jednak czasami najgorsza prawda jest lepsza, od najpiękniejszego kłamstwa. Przekonuje się o tym nasza główna bohaterka, która by mogła zaznać spokojne życie musi rozwikłać zagadki. A zagadki te z sekundy na sekundę się mnożą. Nic nie jest oczywiste i ciągle rodzą się wątpliwości i pytania, które trzeba układać w całość niczym puzzle. Bohaterka 18 lat temu straciła wiele- narzeczonego który odszedł z dnia na dzień, ojca, przyjaciela z powodu jego choroby psychicznej.

Kat ma 40 lat, jest policjantką, fach przejęła po swoim zamordowanym ojcu. Jej przyjaciółka, piękna, przyciągająca mężczyzn niczym magnes- Stacy martwiąc się o jej status związku (singiel) postanawia wykupić pakiet na serwisie randkowym. Policjantka odnajduje tam swojego byłego narzeczonego, który odszedł z przyczyn dla niej niezrozumiałych. Czy dawna miłość jest tą osobą, za którą była uważana? Jaki ma związek ze zniknięciem pewnej bogatej kobiety, korzystającej z tego samego serwisu. Okazuje się, że w Internecie nic nie ginie bez śladu i jest świetnym narzędziem dla oszustów.


Kat nie zazna spokoju póki nie pozna prawdy. Nie ma pewności co do tego, kto zamordował jej ojca- czy potencjalny zabójca, który przyznał się do winy faktycznie nim jest. Co gorsze więzień jest na łożu śmierci, a zagadkę może zabrać ze sobą do grobu… Czy pozna prawdę i będzie mogła żyć normalnie?

Są piosenki,które mimo upływu czasu wzbudzają wciąż wielkie emocje, rozbudzają wspomnienia, łamią serce po raz kolejny. Tytułowa piosenka:
Tytuł oryginału- Missing you


       

Data wydania- 8 października 2014

Liczba stron- 480

Wpisy, które także mogą Cię zaciekawić:

9 Komentarze

 1. ooo, lubię takie książki :) Będę mieć na uwadze !

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie czytałam jego książek, ale ta może być całkiem fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie.. :) Fajny blog :)
  Zapraszamy do nas: http://two-blondess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłaby mi się spodobać ta książka..;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam tej książki ;)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Flickr Images