3 SPOSOBY PERFUMOWANIA CIAŁA

23 czerwca 2016

Psik, psik i gotowe, a może – psik, psik, psik i gotowe, a może psik, psik, psik, psik, psik... Wiele jest sposobów perfumowania ciała, a czynników na to wpływających jeszcze więcej. Moim zdaniem zależy to od ilości wolnego czasu i okazji. Wszyscy w autobusie uciekają od Ciebie, pani zatyka nos, pan się krztusi, dziecko płacze, nawet pies się chowa. Myślisz sobie - dlaczego, przecież tak się starałam...Pamiętajcie, nie przesadzajcie, by nikt się nie udusił od nadmiaru zapachu, szczególnie w zamkniętych przestrzeniach, bo dużo nie zawsze znaczy dobrze :). Kokietka - czeka Cię fantastyczna randka, ubrałaś się adekwatnie do okazji, makijaż nienaganny, tworzony z namaszczeniem. Ta okazja i nastrój sprawiają, że psikasz nadgarstki, dekolt i skórę za uszami. Teraz czujesz się pewnie i wyjątkowo sexownie. Mrauuuu… jesteś kokieteryjną kocicą.

Dzika bestia - nie masz czasu, na stopie ubrany tylko jeden but, dojadasz kanapkę i wykonujesz czynność natychmiastowego perfumowania ciała, a wygląda to śmiesznie. Gdyby ktoś w tym momencie Cię nakrył, miałby ubaw po pachy. Psik, psik, ręka w górę, psik, psik, piruet,  dziwny taniec-połamaniec, a wszystko to trwa kilka sekund. 

W czwartym wymiarze - kilka psików, wchodzisz w mgiełkę, a po tym „rytuale” jesteś całkowicie nową osobą. „Dotyk” perfum przyprawia o dreszczyk, cała otulona zapachem, gotowa na podbój świata.

Ja łapię się na tym, że stosuję każdy z powyżej wymienionych sposobów perfumowania ciała. Rano przypominam dziką bestię, wieczorem kokietkę, a zamiennie jestem w czwartym wymiarze. 

A jak jest u Was? :)


Wpisy, które także mogą Cię zaciekawić:

13 Komentarze

 1. Dzika bestia :D Zdecydowanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tylko kokietka, nie cierpię się spieszyć :D
  www.missplanner.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzika bestia xd hahaha inaczej zwany cygański prysznic 😃

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzika bestia xd hahaha inaczej zwany cygański prysznic 😃

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie słyszałam o takich sposobach :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. u nie zdecydowanie dzika bestia hahhaa ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Czwartego wymiaru stosuję przy okazji mgiełek do ciała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wychodzi na to ze ja jestem typem nr 1 :-D. Wole mniej niz za duzo :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe sposoby perfumowania ciała. Chyba wszystkie do mnie pasują.
  :*

  OdpowiedzUsuń
 10. haha najczęściej jestem Dziką Bestią :D

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Flickr Images