5 niedrogich sposobów na poprawę nastroju

31 marca 2017


1. Wizyta u kosmetyczki na regulację+ hennę brwi. Jest to jeden z najtańszych zabiegów kosmetycznych, który daje wielki efekt.  Oczywiście nie wszystkim jest to potrzebne. Oddanie się w ręce profesjonalistki zupełnie zmieni oprawę waszych oczu.

2. Wejdź do najbliższej drogerii, powąchaj wszystkie płyny do kąpieli i kup ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Od razu po powrocie do domu, zafunduj sobie chwilę relaksu z pięknym zapachem. Uczta dla ciała i zmysłów!

3. Wejdź do przypadkowego second handu. Nie nastawiaj się na zakup konkretnej rzeczy, bo w takich miejscach szuka się perełek. A nóż widelec dokonasz zakupu życia? Masz również gwarancję, że nie będzie miała tej rzeczy na sobie co druga osoba.

4. Kup gałkę loda o smaku, którego wcześniej nie jadłaś. Zawsze wybierasz ten sam smak? Nie bądź nudziarą:).


5. A jeśli lubisz czytać, a do Empiku nie zawsze Ci po drodze. Wpadnij do najbliższej biblioteki. W gąszczu tytułów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może dowiesz się czegoś nowego, zmotywujesz, a może wciągniesz w piękną historię.

Wpisy, które także mogą Cię zaciekawić:

7 Komentarze

 1. Świetne sposoby, sama z większości korzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietny post! Krótki, a ile prawdy ;) Zgadzam się najbardziej z 1 i 2 ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem wyjście na zakupy, zamiast poprawić humor, skutecznie go psuje, kiedy nic się nie kupi :D Ale lodom nigdy nie odmawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Małe rzeczy, a cieszą ;) Ja bym jeszcze dodała spacer- kompletnie za darmo lub zakup jakiejś świeczki. Zawsze poprawiają mi humor.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę wejśc i powąchać wszystkie płyny do kąpieli :) A co tam mi szkodzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj wracając do domu wpadłam na lody naturalne i wzięłam sorbet cytrynowy. Zwykle wolę smaki typu czekolada, ale ten sorbet był przepyszny! :)

  OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Flickr Images